Prowokacje w ruchach słowiańskich

   W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat można zaobserwować „odradzanie się” kultury, wiary, tradycji i wiedzy Słowian. Nie dla wszystkich zainteresowanych jest to wygodne. Stąd wiele organizacji, instytucji czy nawet państw i narodów zrobi wiele żeby takie ruchy zneutralizować. Zdusić w zarodku albo skierować tam gdzie nie będą stanowiły zagrożenie dla ich interesów.

Mają dla tych celów zarówno siły jak i środki. Nie po raz pierwszy mają do czynienia z odradzającymi się ruchami nacjonalistycznymi. (żeby było jasne ja pod pojęciem „nacjonalizm” rozumiem miłość do swojego kraju i narodu, a nie nienawiść do innych). 

W zniszczenie kultury i wiary Słowian, zmanipulowanie naszej historii włożono już niemało wysiłków. I miało by teraz to wszystko pójść na marne? A może będzie trzeba jeszcze zdać sprawę ze swoich obmierzłych uczynków w tym zbrodni. Ooo nie, do tego tak bez walki nikt nie dopuści.Obserwując wszelkie ruchy słowiańskie gołym okiem można zauważyć, że niszczy się je wszelkimi metodami z zewnątrz i od wewnątrz.

Czym jak nie taką prowokacją jest rozpowszechnienie teorii niczym zresztą nie popartej, że Słowianie to określony naród, a inne narody do Słowian nie należą. To pachnie metodami Watykanu.

A kto napisał: „ Czysta krew lacka czarne włosy, czarne oczy orle nosy”? Jak mawiał Gustlik do Grigorija na filmie o czterech pancernych: „może takie czarne mieszkają gdzie pod Sandomierzem”? Ale to przecież epopeja narodowa. Chociaż może tu ktoś przez pomyłkę prawdę powiedział. „Lach” to w języku starosłowiańskim „zdrajca”. Może pisząc te słowa ktoś miał na myśli tych, którzy oderwali plemiona zamieszkujące tereny obecnej Polski od imperium Słowian w X wieku.

Szlachta, która przechwalała się jak to wywodzi się z Lechitów nie zdawała sobie sprawy co to „Lach”. Była zresztą w przeważającej mierze na skutek działania kościoła katolickiego tak otumaniona, że dało jej się wmówić wszystko. Zwłaszcza po łacinie.

 

I tak usiłuje się Słowian skłócić i podzielić. Już zamiana pojęć i wmówienie nam, że Słowianie to narodowość, a nie wyznanie miało prowadzić do podziałów i waśni. My sławiliśmy swoich Bogów nie po dziwacznych budowlach, a wszędzie. Nasi Bogowie żyli (żyją) wśród nas. Obcowali z nami poprzez ruch wody i powietrza. Byli w każdym drzewie i kamieniu. W całej otaczającej nas przyrodzie.

 Przywieziono nam „w teczce” innych. No ale jak ktoś się uparł i przeczytał podstawową księgę wykładającą ideologię chrześcijan to wie, że tam jest mowa o Żydach, Egipcjanach i Rzymianach. Ani słowa o Słowianach. To niech tamci sobie w tą ideologię wierzą, a co my do tego mamy, Jak nie dziwne Rzymian już nie ma, ale też chrześcijanami nie byli, wśród Egipcjan i w ogóle arabów chrześcijan mało, a między Żydami paru przechrztów się znajdzie, ale też jak by mało.

Przyjrzyjmy się ruchom słowiańskim w Polsce. Podzieleni i zwaśnieni. Jedni nienawidzą „Ruskich” bo to nie Słowianie. Inni śmieją się z Czechów.

Jak ta legenda o Rusie, Prusie, Lechu i Czechu do naszych czasów przetrwała?

 

Szanowni Czytelnicy jak tylko na spotkaniu jakiegoś stowarzyszenia mającego w nazwie „słowiańskie” ktoś wam zacznie opowiadać dlaczego macie się ustawić bokiem do innych narodowości uważających się za „słowiańskie” włączcie procesor i zastanówcie się kto mu płaci i kto go inspiruje. Sporo tych organizacji ma za zadanie zdusić wszelką aktywność osób, które by zechciały coś zrobić. Zniechęcić ich do działania albo skierować ich aktywność na ślepe tory.

 

Każdy kto w jakiejkolwiek formie sieje niezgodę realizuje świadomie albo nieświadomie cudze cele. Wbrew interesom jeszcze tu żyjących Słowian.

 

Nie należy jednak wpadać w drugą skrajność i wpuszczać do odradzających się struktur każdego napotkanego. Polecam uwadze zainteresowanych książkę Sergiusza Daniłowa (wolnego Kozaka) pod tytułem „My i oni”.

 

Nie tak dawno ktoś się pomylił, albo poczuł tak pewnie, że już nie obawia się okazać kart i wypuścił w Świat twór słowno - muzyczny pod tytułem: „My Słowianie”

 

Pokazano dokładnie jak ze Słowian zamierza się zrobić atrakcję typu skansen gdzie kobiety będą świeciły cyckami i tłukły masło wykonując obsceniczne ruchy, a mężczyźni będą łazić w lnianych portkach, pić gorzałkę i coś tam rzeźbić. Wszyscy razem będą mieszkali w lepiankach w jakimś rezerwacie i sprzedawać turystom jakieś koraliki, świeczki z prawdziwego wosku, miód albo gliniane garnki no jeszcze może wykopane kawałki bursztynu. Albo ręcznie malowane święte obrazki czy inne figurki świętych kozikiem wyrzezane z kory dębowej. Najlepiej przedstawiające Żydów jak u tych artystów wystających w Warszawie na Barbakanie

No dokładnie amerykańskie scenariusz zrealizowany w stosunku do tubylców. Im też najpierw dali gorzały w dużych ilościach, potem napuścili jednych na drugich, a potem truli paskudztwem i wymordowali w majestacie prawa. Co porównujemy?

Ile gorzały wypijamy na głowę i o ile się to zwiększyło od czasów chociaż by II Wojny Światowej?

Jak napuścili najpierw Polaków na Rosjan potem Ukraińców na Rosjan potem na Polaków w Jugosławii wszystkich na wszystkich, a teraz na Ukrainie jednych na drugich?

Ile i jakich „suplementów diety” środków przeciw bólowych i niejadalnego, szkodliwego pożywienia nam sprzedają? Jakie kosmetyki na nas testują? Jaką chemie gospodarczą tu dostarczają -porównajcie z tą sprzedawaną po straganach produkowaną na rynki zachodnie.

A co robili w Jugosławii bombardując ludność cywilną i posypując ją proszkiem uranowym, a co robią na Ukrainie paląc i strzelając do cywilnej ludności? A co robiono w łagrach i w MBP i UB? Właśnie w majestacie prawa.

 

   Dotarło.

 

A jak to jest, że w dobie powszechnie panującej komercjalizacji kiedy każdy tłucze kasę na czym może nie reaktywowano Święta Kupały? Była by kasa. Robią jakieś „Wianki”. Narzucili nam Walentynki, ale od reaktywacji pamięci o słowiańskich Bogach wara. 

A w ramach ciekawostki wiecie szanowni czytelnicy kiedy Watykan swoją pierwszą agendę w Kijowie postawił. Za Juszczenki. Nigdy wcześniej tak daleko na wschód nie wlazł.

 

A co z tym, których się nie wyprawi do krainy wiecznych łowów, ani nie zamknie w skansenie?

 

Ano w Europie zachodniej, Izraelu i USA społeczeństwo się starzeje. Potrzebni są opiekunowie do podmywania tacy, którzy nie mają problemów z pracą w piątek. Zamiatać trzeba, wynosić nocniki no i jest jeszcze trochę dziedzin, w których potrzeba siły roboczej. Co ładniejsze i młode dziewczyny trafią do dobrze płatnej pracy w lokalnych agencjach towarzyskich. O tym też we wspomnianej piosence jest mowa między wierszami.

No o wykorzystaniu na przeszczepy już nie warto wspominać.

Wszyscy zachodzą w głowę jak to jest, że USA nie zniosły jeszcze wiz dla swojego najwierniejszego sojusznika – Polski.

Pretekst jest tak grubymi nićmi szyty, że ze śmiechu można pęc. Niby Polacy mają za dużo pracować na czarno. A Meksykanie, Kolumbijczycy, Włosi etc to co? No to ja wam powiem dlaczego dla polaków gest Kozakiewicza.

Rządowi wisi czy wyjadą wszyscy rdzenni Polacy - Słowianie czy paru zostanie. Wpuszczą tu więcej Wietnamczyków, Chińczyków, przygarną Afgańczyków, Irakijczyków etc. i będą żyli za ich podatki. Z tym narodem, który tu mieszkał od zawsze i tak ten rząd jest słabo związany emocjonalnie.

 

Ale kościółek katolicki to co innego. Żadna z wymienionych nacji na msze nie pójdzie i na tacę nie rzuci. To z czego czarna międzynarodówka będzie żyła? Przedmurze chrześcijaństwa im się rypnie.

Zaraz ktoś powie że Stany są protestanckie. No tylko sprawdźcie jakie szkoły ci co „u władzy” pokończył i kto tymi szkołami zarządza. Jezuici.

A dlaczego wielki strumień emigrujących Polaków trafia do Irlandii? Katolickiej?

Ciekawostką jest, że na rozpropagowano wszędzie pogląd o głupocie blondynki. No zawsze Słowianki miały być blondynkami z niebieskimi oczami. To pewnie znów jakaś pomyłka? A może i nie patrząc na to co sporo osób płci żeńskiej wyprawia i jakie są skutki, a one wniosków nie wyciągają i dalej brną w to samo bagno.

No to mając na względzie to co zostało przedstawione w krótkich i zwięzłych słowach jak wam szanowni czytelnicy znów ktoś zacznie opowiadać kto jest lepszym Słowianinem, a kto gorszym, kto jest, a kto nie jest Słowianinem i kogo ze Słowian trzeba niszczyć jakie są obyczaje „prawdziwych” Słowian i że się różnią od tych o których wy wiecie to podziękujcie mu za uwagą i zacznijcie myśleć samodzielnie.

Najważniejsze jest odzyskać i utrzymać swoją tożsamość i kraj. Potem się urządzimy tak jak będziemy chcieli. A doradców i kibiców no może posłuchamy ale niech oni lepiej sami sobie poradzą bo im licho wychodzi.

 

Pora pilnie znaleźć następców księcia Świętosława i króla Bolesława Śmiałego.

 

Owocnych przemyśleń drodzy czytelnicy.


Stronę robił Ivan Nikolaev

Wszelkie prawa zastrzeżone www.slowianie.org
Wykorzystanie materiałów tylko za zgodą właściciela strony.
Mapa strony