O czym na stronie

  Jest to strona o tematyce psychotronicznej, oraz naturalnych mocach naszego umysłu. Przewodzi w tym internetowym miejscu temat prastarych technik Słowiańskich stosowanych do samoleczenia i oczyszczania organizmów żywych, energiami i medytacjami.
Nasi przodkowie Słowiańscy posiadali wiedzę psychotroniczną, oraz znali i posługiwali się żywiołami Matki Przyrody...żyjąc przy Rodzie.

  Tajemnice te skrywamy w sobie, głęboko w pokładach naszej kosmicznej nad-świadomości słowiańskiej... każdy z nas... Wszyscy i każdy z nas jest nośnikiem informacji przekazanych nam przez przodków. Wszyscy ludzie żyjący tu na północy Ziemi mają zawartą w sobie informację, iskierkę wiedzy po przodkach. Wiemy przecież z różnych źródeł co nieco o ludziach żyjących na Syberii, nietkniętych toksyczną cywilizacją zachodu. Z różnych lat pamiętamy legendy czy przypowieści, a nawet śmieszne czasami przesądy. Może niektórzy z nas zauważyli też białą plamę z historii czasów zamierzchłych lub czarne dzieje z średniowiecza...długo pisać o tych trudnych czasach jakie miały miejsce tutaj na naszych ziemiach. Nie zauważyliśmy i nie pamiętamy, że jako „rasa" słowiańska nosimy w sobie schedę po przodkach i to nie byle jaką i "niedobyleczego". Są to pokłady energetyczne naszych ciał, dostęp do źródła mocy do skupiska energii, do mocy ziemskiej i kosmicznej. Bezpośredni dostęp jak już pisałem „na wyciągnięcie ręki". Jakże niewielu o tym wie.
Przykrym staje się fakt, że większość nawet nie zdaje sobie sprawy, że te energie istnieją, a te osoby, które znają temat i energie lecznicze czy kojące nastrój czy też techniki wprowadzające w różnego rodzaju stany hipnotyczne, te osoby znają nazwy, wibracje różnego rodzaju energii lecz nigdy nie słyszeli o Słowiańskim Przewodniku, o Niebiańskiej Tradycji, o Aniołach Ziemskich i Aniołach Niebiańskich, o Krzyżu energetycznym (inny poziom czakr).
Czy też o strunie wewnętrznego napięcia. Przed nami ogrom wiedzy do zgłębienia, odkrycia w każdym z nas, dlatego tak ważnym staje się praca jednostki. Wewnętrzna praca każdego, a także spotkania w grupach, w medytacjach. W tych czasach tak modnym stały się wszelkiego rodzaju nauki niekonwencjonalne, spotkania medytacyjne, szkoły, wczasy rozwoju duchowego, grupy ludzi ćwiczące w parkach Taj Chi . Dostrzegalny jest pęd ludzi za "TĄ" wiedzą, za światłem, za pokojem i miłością. Przejaśnia się w umysłach ludzkich... Życie w zdrowiu jakie daje nam energia Przewodnika, która prowadzi ludzkość na drodze ewolucji duchowej wyżej po drabinie w stronę oświecenia w stronę światłości i w stronę zrozumienia, jest tylko jedną z wielu dróg (sposobów) jakie ma obok siebie ludzkość w podarunku od Boga, który stworzył, tyle opcji czy też tyle dróg wprost do Niego. Tak by każdy z nas wybrał tą najlepszą dla siebie i nią podążał sam w ciszy i skupieniu w pełnym miłości Chrystusowym sercu. Niech nasze świątynie Boga zawarte w każdym z nas otworzą się na światło płynące wprost z Centralnego Słońca i wprost z Niebiańskiej Tradycji i przyjmą wiedzę duchową następnego poziomu człowieczeństwa. Niech wreszcie człowiek posiądzie umiejętność oddalania od siebie destrukcyjnych myśli i zachowań i spalania tych negatywów w otchłani światła i miłości. To takie proste wejść, poczuć, oczyścić się i napełnić do woli, by potem wyjść i emanować i oddawać bezmiar esencji Boskości...


Stronę robił Ivan Nikolaev

Wszelkie prawa zastrzeżone www.slowianie.org
Wykorzystanie materiałów tylko za zgodą właściciela strony.
Mapa strony