Zakątek osobistego rozwoju duchowego

         ...Oto JEDNA z wielu DRÓG...

   Ta jest prosta, bo po naszemu...

   Własną pracą umysłu potrafisz nadać "program zdrowia" każdej swojej komórce poprzez Słowiańską siłę Mocy Przewodnika, połączonej z techniką oddechu oraz kreowaniem, ukierunkowaniem własnej Myśli Tworzącej.
Siłą Twojej Woli, Twojego Umysłu, Twojej Miłości...
   Z serca i umysłu z dodatkiem Woli z myśli Tworzącej z przestrzeni Wszechrzeczy, z materii Esencji,    z Nicy Wszechistnienia. Z Matki Ojca Nieograniczoności...

...dla wszystkich osób...
Informacja w jakim celu...

   Strona powstała pod koniec lutego 2007 roku i stworzyłem ją, ponieważ poczułem potrzebę podzielenia się informacjami, które dostaję niemal każdego dnia, gdy tylko zapragnę przypływu informacyjno-energetycznej fali wiedzy Przodków.

  Potrzeba podzielenia się ze światem tak naprawdę zaistniała w mojej głowie dopiero po ukończeniu jednego z  wielu kursów ezoterycznych.

życzenia Najlepszego !!! :-))

Kochani Łask Bożych nieustannie każdego dnia, wielkiej, przeogromnej manifestacji obfitości duchowej i materialnej, większego zrozumienia świata i akceptacji jego takim jakim jest, rozwoju szerszego, głębszego i bogatszego w boskim planie duchowym, zrozumienia kim naprawdę jesteśmy i odczucia własnej przeogromnej boskiej mocy którą jesteśmy. 
Odrzucenia natychmiastowego i stopniowego starych systemów i programów, które ograniczają szczęście i radość Bycia.
Ułożenia stanów emocjonalnych w naszych światach w naszych życiach i wyobrażeniach. 

IV Festiwal Filmów Kontrowersyjnych w Zabrzu, kino Roma rok 2013

  Zapraszam do wysłuchania mojego skromnego wykładu na IV-tym Festiwalu Filmów Kontrowersyjnych organizowanym w Zabrzu w kinie Roma na który zostałem zaproszony w roku 2013

Przyrodnie zabiegi ozdrowieńcze

Ozdrowieńczy - taki, który niesie poprawę, uzdrawiający, odnoszący się do uzdrowienia osoby powracającej do zdrowia po chorobie, osłabieniu organizmu.
Przyrodni - pochodzący ze świata przyrody, matki natury, naturalny, oparty na naturalnych mocach matki ziemi, oraz ludzkiego serca, woli i umysłu.


Stronę robił Ivan Nikolaev

Wszelkie prawa zastrzeżone www.slowianie.org
Wykorzystanie materiałów tylko za zgodą właściciela strony.
Mapa strony